Sportovní den

Ve čtvrtek 22. 11. půjdeme do sportovní haly, kde během jednoho dopoledne formou soutěží změříme disciplíny Sazka olympijského víceboje. Splníme tak požadavky tohoto projektu. Na ploše sportovní haly bude současně 7 stanovišť, na kterých budou děti plnit T-běh, běh na 500 m, skok z místa, hod basketbalovým míčem, hluboký předklon, postoj čápa a zkrácené sed-lehy. Sraz v tento den bude v 7:45 hodin před školou, protože naše třída půjde soutěžit jako první. Děti s sebou budou mít cvičební úbor, svačinu, pití, penál, notýsek, chuť soutěžit  a štěstí vyhrát :-). Po splnění disciplín se vrátíme zpět do školy. Konec vyučování bude v 11:35 hodin.

 

Plním slib a mám pro všechny děti lístky na divadelní představení Vidím nevidím na Novou scénu Národního divadla Praha od Laterny magiky. Do divadla pojedeme v pondělí 25. března 2019. Protože musím zaplatit zálohu na zakoupené lístky, prosím Vás tímto o uhrazení 150 Kč do konce listopadu. Vyúčtování dopravy proběhne až po návštěvě představení. S návštěvou představení počítám se všemi dětmi z naší třídy, ale kdo nebude mít zájem, jeho lístek nabídnu do jiné třídy. Informace o představení ZDE.

Ve čtvrtek 29. 11. bude v 15 hodin v naší třídě mimořádná třídní schůzka. Prosím tímto rodiče o účast. Přítomna bude i paní učitelka Dana Šánová. Budeme se věnovat zejména výuce angličtiny, vyjmenovaným slovům a násobilce.  

 

 

Od příštího týdne již budu prověřovat u dětí znalosti násobení a dělení číslem 4. Do konce měsíce listopadu vyjmenovaná slova po L.

 

UPOZORNĚNÍ - zveřejněná videa na našich stránkách budou k dispozici vždy jen týden po uveřejnění. Fotografie zůstanou pod odkazy do konce školního roku. Děkuji za pochopení.